Nudne, monotonne i dłużące się filmy ślubne?

Takie rzeczy nie u nas! 

Twój dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu, dlatego zasługujesz na film, który w piękny sposób uchwyci te wyjątkowe chwile pełne radości, wzruszeń..


Co nas wyróżnia?

Nasz unikalny styl filmowania i optymistyczna technika edycji tworzą nasz „sekret” do produkcji filmów ślubnych. Koncentrujemy się na istocie dnia ślubu, a nasze filmy nie tylko opowiadają tę historię, ale i zabierają Cię w emocjonalną podróż, którą będziesz chciał oglądać wielokrotnie.


Naszą specjalizacją są filmy ślubne

Specjalizujemy się w filmowaniu wesel i nie filmujemy niczego innego. Z pasją dostarczamy wysokiej jakości filmy ślubne, które odzwierciedlają zarówno Twój styl, jak i Twoją osobowość.


Jak będzie wyglądała  realizacja Twojego filmu?

 

Dbamy o to, aby nasze filmy były pełną emocji i uczuć piękną opowieścią.

 Aby ta opowieść była jeszcze piękniejsza, nasze kadry rejestrujemy kinowymi kamerami zapewniającymi bardzo plastyczny obraz. Każde zrealizowane ujęcie poddajemy korekcji kolorystycznej w post produkcji, aby nadać barwom wyjątkowy wygląd.

Podczas nagrań korzystamy z profesjonalnych kamer z wymienną optyką, najlepszej jakości stabilizatorów obrazu oraz dodatkowych rejestratorów dźwięku. Na każdym ślubie używamy 2 kamer.  Dzięki temu możemy uchwycić te wyjatkowe chwile pod różnymi kątami, aby uzyskać „doskonałe ujęcie”

Wiele starań przykładamy do tego, aby ujęcia w naszych filmach współgrały z taktem muzyki. Starannie dobieramy ścieżki dźwiękowe tak, aby były spójne wraz ze zmieniającym się obrazem. Dbając o wysokiej jakości dźwięk korzystamy z mikrofonów oraz dodatkowych rejestratorów dźwięku

Zapewniamy bezpieczeństwo nagrań

Wszystkie zarejestrowane ujęcia już w trakcie nagrywania są zapisywane na dwie karty pamięci, dzięki czemu masz pewność, że żadne z nagrań nie zostanie utracone.


Oferujemy kilka różnych pakietów i którykolwiek z nich wybierzesz, będzie zawierał wszystko czego potrzebujesz, od ślubnych przygotowań poprzez ceremonię ślubną, pierwszy taniec, zabawę na parkiecie, oczepiny.


Wybierając film ślubny z Multi Art Studio Filmowe, możesz mieć pewność, że w piękny sposób uchwycimy wszystkie  „wyjątkowe chwile” – atmosferę Twojego wyjątkowego dnia- przygotowania do ślubu, przepiękną ceremonię ślubną, romantyczny pierwszy taniec, świetnie bawiących się gości.